11 Kolejka

11 Kolejka

Okiem trenera:

To był Nasz najlepszy występ, odkąd gramy w obecnym zestawieniu kadrowym. W ataku graliśmy zespołowo, szybko, dominując przez większość meczu. Do przerwy 1:3, choć mecz był wyrównany. Błąd indywidualny bramkarza oraz bramka po rykoszecie dały rywalowi dwubramkową zaliczkę. Ale drużyna doskonale wiedziała, że może odrobić straty i z wiarą we własne możliwości wyszła na drugą połowę. Wysoki pressing pozwolił zdominować rywala i przenieść grę na Jego połowę. Zasłużone 2:0 w drugiej odsłonie i ostatecznie skończyło się na podziale punktów.

Zaczynają pojawiać się pewne automatyzmy i zrozumienie. Każdy pracuje dla drużyny, nikt nie odstawia nogi. Powstaje kolektyw, który jest w stanie zagrozić każdemu w lidze. Jeśli będziemy systematycznie przyjeżdżać na mecze i treningi, to z pewnością przeskoczymy kilka drużyn w tabeli.