UKS KAMIONEK- WKS RZĄŚNIK 3:1 (1:1) PEWNE ZWYCIĘSTWO

UKS KAMIONEK- WKS RZĄŚNIK 3:1 (1:1)  PEWNE ZWYCIĘSTWO

W chłodne niedzielne popołudnie przyszło zmierzyć się z drużyną WKS RZĄŚNIK. Wychodzący na rozgrzewkę „Szymek” rozmarzył się nawet o ciepłej Hiszpanii. Mecz rozpoczął się od, trochę, nieśmiałych ataków KAMIONKA. Trzeba przyznać, że to my próbowaliśmy kreować grę na połowie przeciwnika. Ale skutecznością popisali się zawodnicy gości, którzy po zagranej długiej piłce do napastnika objęli prowadzenie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Wyrównanie szybko zapewnił nam nowy nabytek Łukasz Groszek.

W przerwie dwie odważne zmiany. Do bramki wchodzi młody Olek Gęściak, a ofensywę wzmacniamy „Kogutem”. Po zmianie stron szybko wychodzimy na prowadzenie. Drugą bramkę strzela „Groszek”. Ważne. KAMIONEK idzie do przodu. Za wszelką cenę chcemy zdobyć kolejną bramkę. Przeciwnik zagroził nam tylko z jeden raz. Ale na posterunku był wspomniany wcześniej Olek. W końcówce spotkania nareszcie sędzia dyktuje karnego. Zwycięstwo przypieczętowuje „Kogut”. Dobra gra. Pewne zwycięstwo. Punkty zostają w… Na Kamionku.