Sparing 3: UKS KAMIONEK 6:2 PKS II RADOŚĆ

Od początku wyraźna była Nasza przewaga umiejętności i doświadczenia. Długimi momentami atakowalismy rywala wysokim pressingiem, co przynosiło wymierne efekty. Próba z ustawieniem Maćka w środku pola (do tej pory skrzydłowy) wypaliła. Stąd do przerwy aż 5:1 dla Kamionka!!! Szkoda straconej bramki po zbyt lekkim podaniu do bramkarza, z którego skorzystał przeciwnik.
Po przerwie poziom organizacji gry Kamionka spadł. Mecz się wyrownał, a na boisku było więcej chaosu i przypadku. Wynik drugiej połowy to 1:1.

Kilka wniosków:
1. Po raz kolejny lepiej gramy w ustawieniu 4-5-1 niż 4-4-2.
2. Mamy jakość, by dominować i prowadzić grę na Naszych warunkach.
3. Błędy środkowych obrońców i środkowego pomocnika są tak wielkie, że byłyby niedopuszczalne nawet w 3 lidze szóstek.
Im szybciej przestaniemy je popełniać, tym mniej bramek (a tym samym punktów) będziemy tracić w lidze.
4. Mamy kilku skutecznych strzelców i dobrych asystentów.

Skład:
Olek(Kwiatek) - Demek, Mateusz(Gozdalik), Łukasz, Kali(Alex) - Adam(Robert), Piotrek, Johny(Patryk), zawodnik testowany, Maciek(Gracjan) - Paweł(Maniek).