Sokół II Serock- Kamionek Warszawa 1:4(0:3)

WALKA Z WIATREM

Przed meczem oczywiście fachowością musiał wykazać się Pan Sędzia. Panowie kolor plastrów na getry w kolorze getr. I weź tu wykołuj teraz zielony plaster.

Zaczęliśmy spokojnie. Bez większego wysiłku kontrolowaliśmy grę. Wywalczyliśmy kilka rzutów rożnych. Szkoda, że nie padły z nich bramki. Wynik meczu otworzył Kogut. Rzut wolny z 20 metra, piłka po rykoszecie wpada do bramki. Idziemy za ciosem. Wynik podwyższa Czaper a trzecia bramka, to stadiony świata. Trójka do zera na wyjeździe do przerwy. Tak gra lider(ekstra) B KLASY.

W przerwie tonujemy jednak zapał. Pamiętamy, co było tydzień temu. Na początku II połowy mamy dwie stu, dwustu procentowe sytuacje do zamknięcia meczu, ale fatalnie zachowują się przy wykończeniu nasi napastnicy. W grę wkrada się trochę chaosu. Z tej kopaniny gospodarze zdobywają honorową bramkę. Ale na całe szczęście odpowiadamy. Wejście smoka- Małpy pierwszy kontakt z piłką i jest 4:1. Teraz, to już możemy myśleć o tym, co w następnych meczach.

A Sędzia… Zarobić u niego kartkę, to naprawdę trzeba było nieźle kombinować. A przecież i za te plastry mógłby pokazać?

0:1 Maciej Królak 26'- bez asysty

0:2 Mariusz Czapski 40'- asysta Maciej Królak

0:3 Mariusz Czapski 45'- asysta Maciej Królak

1:3 Paweł Różalski 74'

1:4 Daniel Tomaszewski 79'- asysta Maciej Królak