Dwa mecze wyjazdowe, 6 punktów!

Runda wiosenna rozpoczęła się na dobre!

Coco Jambo Warszawa - Kamionek Warszawa 0-1 (0-1)

29 marca rozegraliśmy mecz z drużyną Coco Jambo Warszawa. Do pierwszego gwizdka nasza drużyna nie wiedziała czego oczekiwać po drużynie z warszawskiej Pragi. Jak się później okazało, nie był to łatwy mecz. Gospodarze postawili warunki Zielonym i to oni byli bliżsi prowadzenia. W szeregach naszej drużyny widać było niepewność ale i nieskuteczność. W tamtej rundzie pokonaliśmy kokosowych aż 17:1, ten mecz był inny i tylko z dużym szczęściem które nam sprzyjało dowieźliśmy skromny wynik 0:1 do końca meczu. Bramkę strzelił Mariusz Czapski który wykończył akcję po świetnym prostopadłym podaniu które otrzymał od Maćka Królaka. Patrząc na oczekiwania przed meczem, nasz wyniknie był dobrą prognozą przed meczem który czekał nas w następny weekend. Naszym następnym rywalem była drużyna lidera z Halinowa- SRT Młode Orły Halinów.

SRT Halinów - Kamionek Warszawa 0-1 (0-1)

Wielka Sobota to też wielkie emocje! Mecz z liderem nam ich dostarczył, nikt nie mógł się nudzić na tym meczu mimo skromnego wyniku, ponieważ stawką były 3 punkty i fotel lidera a także komfort jednej z drużyn jeśli chodzi o bezpośrednie starcia w meczach obu zespołów. Zgarnęliśmy całą pulę i spokojnie możemy się przygotowywać do meczu z naszym kolejnym rywalem- Interem Warszawa, który w ostatnim meczu uległ drużynie z dna tabeli, Farmacji Tarchomin i to aż 1:4. Jeśli chodzi o mecz z Halinowem to były to zawody bardzo wyrównane, szansę na strzelenie bramki miały oba zespoły. Początek meczu był bardzo mądrą grą ze strony Zielonych, którzy świetnie zatrzymywali każdą ofensywną sytuację jaką stwarzali sobie gospodarze. Bramkę dla Zielonych zdobył Maciej Królak, który świetnie wykończył podanie od Mariusza Imieli. Druga połowa to mecz w którym atakowały obie drużyny, ale żadna z nich nie potrafiła zmienić wyniku. Złośliwi by powiedzieli że Kamionek grał słabo ale ja stwierdzę, że ważne są 3 punkty a o styl będziemy się martwić później. Liga trwa. Mamy lidera. Do końca 10 kolejek. 30 punktów do zdobycia. Coraz bliżej upragnionego awansu. Walka będzie trwać do ostatniej kolejki. Do boju Zieloni!

#ukskamionek #walka #aklasa