20 Kolejka B-Klasy Grupa III - UKS Kamionek 3:1 ASzWoj II Rembertów

Mecz zaczęliśmy z dobrym nastawieniem i szybko narzuciliśmy rywalowi Nasze warunki gry. Drużyna z Rembertowa próbowała wyjść "klepką" spod pressingu, co nie było najlepszym wyborem na nierównym boisku przy ul. Kołowej. Jeden z odbiorów piłki pod bramką drużyny gości zaowocował precyzyjnym strzałem Gracjana po dość przypadkowym podaniu od Maćka. Najładniejsza akcja Kamionka niestety nie zakończyła się golem. Prostopadła, miękko zagranapiłka przez Adama nad głowami obrońców otworzyła drogę w pole karne Gracjanowi, który wbiegł w pole karne i obsłużył idealnym podaniem Pawła. Niestety murawa spłatała figla, piłka podskoczyła tuż przed nogą strzelca i nie wpadła do bramki. Do przerwy "tylko" 1:0.
Po przerwie wyszliśmy nieskoncentrowani, a rywal podszedł wysokim, agresywnym pressingiem. W ciągu 3 minut dwukrotnie "zagotowało" się pod bramką Marcina i niestety było już 1:1. Przeciwnik grał agresywnie, często faulował od tyłu. Sędzia długo nie pokazywał kartek w oczywistych sytuacjach i mecz się zaostrzył. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Adam, a Paweł wyprowadził Kamionek na prowadzenie. Warto wspomnieć o zwycięskim pojedynku Marcina w sytuacji 1 na 1 z rywalem i czerwonej kartce dla rywala (konsekwencja 2 żółtych). Szyki gości wyraźnie się rozluźniły i było dużo miejsca, szczególnie na skrzydłach. W 90 minucie umarła nadzieja na 1 punkt dla Rembertowa. Kamil podał do Pawła, ten zrobił pożytek ze swojej szybkości, ograł obrońcę i pokonał bramkarza strzałem tuż przy długim słupku.
Drugi mecz na wiosnę na estadio Kołowa i drugie w pełni zasłużone zwycięstwo!