UKS KAMIONEK- MAZUR II RADZYMIN 4:5 (3:1)

NADSZARPNIĘTE EGO

W życiu bywa tak, że na dobrą opinię pracuje się bardzo długo. Ale popsuć reputację można w moment.

Pod koniec rundy jesiennej wygraliśmy na wyjeździe z KORONĄ. Na początek rundy wiosennej wygraliśmy drugi ważny mecz na wyjeździe z HALINOWEM. Po drodze systematycznie inkasowaliśmy trzy punkty. I wszystko, to zmarnowaliśmy w jednym meczu. Ta porażka nie miała prawa się przytrafić. Ale czy na, to się nie zapowiadało? Już z COCO JUMBO wróciliśmy z dalekiej podróży, z INTEREM ledwo dowieźliśmy wynik. Po meczu z HALINOWEM nastąpiło jakieś dziwne rozluźnienie. Teraz to już wygramy, tą ligę, można było usłyszeć od niektórych zawodników. A Panowie. Z kim traci się mistrzostwo? Właśnie tracąc punkty z ogórkami. Często mówimy. Co, ta LEGIA gra? I mamy odpowiedź. Dzisiaj pokazaliśmy, że nie jesteśmy idealną drużyną. A przeciwnicy przed nami się nie położą.

Piotr Kurban